KULLANIM KUŞULLARI

Ziromedya.com üzerinden bir sipariş vererek aşağıdaki maddeleri kabul etmiş olursunuz ;

 

Ziromedya.com tarafından sağlanan hizmetleri kullanan kullanıcılar bu şartları kabul eder.Hizmetlerimizi kayıt altına alarak veya kullandığınızda, aşağıdaki Hizmet Koşullarını okuduğunuzu ve tam olarak anlayışınızı kabul ettiğinizi ve aşağıda belirtilen Hizmet Şartları'nı okumamış kullanıcılar için herhangi bir şekilde başka bir Panel'in zarar görmesinden sorumlu tutulmayacağını kabul etmiş olursunuz.

 

 

Geri Ödeme Politikası

Ödeme yapıldıktan sonra geri ödeme yapılmaz. Para yatırma işlemi tamamlandıktan sonra geri çekmenin bir yolu yoktur. Bakiyenizi Ziromedya.com 'daki siparişlerinizde kullanmalısınız.


Bir ödemeyi tamamladığınızda, herhangi bir nedenle bir itiraz veya herhangi bir nedenle ters ibraz yapmayacağınızı kabul edersiniz. Bir depozito sonrasında tarafınıza itiraz ederseniz veya bize karşı geri ödeme yaparsanız, gelecekteki tüm siparişleri feshetme, sitemizden izin alma hakkımızı saklı tutarız. Ayrıca, sizin ya da müşterilerinize Instagram / Facebook / Twitter / Tiktok ya da diğer sosyal medya hesaplarına gönderdiğimiz takipçileri ya da diğer hizmetleri ortadan kaldırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

 

 Ziromedya.com 'a girilen siparişler, gönderim başladıktan sonra iade edilmez veya iptal edilmez. Sipariş teslim edilemiyorsaZiromedya.com hesabına geri ödeme kredisi gönderilir. Yanlış gönderilmiş veya gizli hesap siparişleri, geri ödeme almaya hak kazanmaz. Her siparişi girmeden önce onayladığınızdan emin olun. Yetkisiz veya çalınmış kredi kartlarını kullanma gibi hileli etkinlikler hesabınızın feshedilmesine neden olacaktır. İstisna yoktur. Lütfen aynı sayfa için aynı anda birden fazla sunucu kullanmayın. Bu durumda doğru takipçiler / beğenilerle ilgili olarak size bilgi veremiyoruz. Bu siparişler için para iadesi yapmayacağız.

 

Gizlilik Politikası

Bu politikada kişisel girilen bilgilerinizi nasıl kullandığımızı kapsamaktadır.

Sisteme girilen bilgiler sadece siparişler bilgilendirme için toplu sms ve mail yöntemleri için kullanılacaktır. Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve kişisel bilgilerinizi korumak için gerekli önlemleri alacağız. Alınan tüm kişisel bilgiler yalnızca siparişinizi 
doldurmak için kullanılacaktır. Bilgilerinizi kimseye satmayacağız veya yeniden dağıtmayacağız. Tüm bilgiler şifrelenir ve güvenli sunuculara kaydedilir.

Ziromedya.com  bildimde bulunmaksızın Hizmet Şartları'nı değiştirme hakkını saklı tutar.

Koşul & Kurallar


Sosyal medya sistemleri sürekli güncellenmektedir takipçi vb işlemlerde hesabınız kapatılabilir lütfen "Yeni Açılmış","Telif İçerikli","Sms ve Mail Onaysız" Hesaplara Takipçi Almayınız. Aynı zamanda sıradan bir hesabın kapanma riskide bulunmaktadır lütfen bunları göz önünde bulundurunuz sorumluluk kabul edememekteyiz.

 

Bir sipariş bitmeden aynı adrese başka sipariş girmemelisiniz. Twitter yabancı bot işlemlerinde lütfen sipariş tamamlandıktan sonra en az 6 saat bekleyip öyle başka bir sipariş geçiniz.

Bot takipçi işlemlerinin hiç bir şekilde garantisi yoktur bakım yapılacak süre belli olmamakla birlikte gelen takipçiler ertesi gün bile silinebilir. 

Verdiğiniz sipariş maximum 48 saat içerisinde başlar.

Sipariş vermeden önce fiyat listesindeki açıklamaları okuyarak sipariş geçiniz.

Gizli hesaplara verilen siparişlerin durumu "Tamamlandı" olursa geri iade yapılamamaktadır.

+18,adult,iddaa kupoan satış hesabı yada yasa dışı kumar vb hesaplara üye çekimi yasaktır.

Sistem üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi sistemsel yoğunluğa göre değişebilir , ertelenebilir , uzatılabilir.

Sisteme giren bakiye kesinlikle iade edilmemektedir lakin bizimle bir hizmet konusunda anlaştığımızda o hizmet problem yaşayıp kaldırılırsa iade yapılmaktadır.

Siparişinizi verdikten sonra hesap, gönderi vs. ID'lerini değiştirmeyin, gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden çekim yapmayınız.

Bu hususlara dikkat etmezseniz yaşanacak durumlardan dolayı sorumluluk bize ait değildir. 

Sistemimize kayıt olup sipariş vermiş olan herkes bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetci olamaz ve hak talep edemezler.

Ziromedya.com  bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.