Facebook sayfa nasıl açılır

Konu facebook olunca dünya devi bir sosyal medya sitesinden bahsediyoruz. Facebook ilk yıllarda oldukça kullanışlı ve kolaylıklar sağlıyordu. Ne zamanki her alana el atması ile gelişen yazılım teknolojisi ile artık tamamen ipleri kullanıcılara karşı eline aldı. Bir çok paylaşımlar özellikle link barındıran paylaşımları artık kimseye göstermiyor. İşte burada ziromedya siz facebook kullanıcılarının beğeni sorununa kökten çözüm sağlıyor. Bunda 5 yıl önce bir beğen sayfası açsaydınız beğeni sorunu yaşamazdınız neden facebook tamamen ücretsiz bir sosyal medya idi. 

Şimdi işler eskisi gibi yürümüyor yapay zeka ile sizi ilgi alanınıza göre yönlendiriyor. İş paraya döndü paran varsa garanti vermeden reklam parası sizden alıp sayfanıza beğeni gelmesini sağlıyor. Oda pek başarılı olmuyor sayfanı öneriyor ama bizim insanımız bir tuşa basıp, beğenmek zor geliyor. Sizden maksimum bin beğeni için talep etiiğ rakam yaklaşım 100 TL. Ama ziromedya facebook beğeni için sizden daha düşük fiyat ile çeşitli rakamlarda beğen paket satışı ile sizlere daha ucuza facebook beğeni hizmeti sağlıyor. 

Gelelim asıl konumuza işletmeniz var ve sosyal medya'da kendinize bir yer edineceksiniz. Facebook Hesapları bireysel açtırdığı için firma ismi bilgisi vsyr ekletmiyor. Ama size sayfa açmanız için sürekli öneriler sunuyor. Az önce yapay zeka dedik yap paylaşımlarınızdan sizi çözüyor, ve sayfa açmanız için öneriler sunuyor. Sayfa açtıktan sonra bu kez sayfa beğenen çıkmayınca size sayfanız için reklam verin seçenekleri sunuyor. Bizde burada ziromedya olarak size daha ucuz fiyatlara binlerce beğeni satışı yapıyoruz. 

Facebook sayfa nasıl açılır.

Facebook hesabınıza giriş yapın. Yeni bir sayfa oluştur seçeniğini açın. Yeni bir sayfa oluştur. Sayfanınızın türünü seçin. Sayfanızın bilgilerini girin. Sayfa hakında detayları yazın. Facebook sayfa adresinizi belirleyin. Ve son olarak bilgileri kaydedin. Sayfanız Hazır.